İçeriğe atla Alt Kısıma Atla

Hakkımızda

Hakkımızda

ic-giyim-hakkimizda

2012 yılından günümüze iç giyim sektöründe faaliyet gösteren ME-SA DAĞ TEKSTİL yurt genelinde etkili bir pazarlama faaliyeti ile tüm yurt içi genelinde, Sektöründe Lider marka haline gelmiştir.

Her geçen gün artan taleplerle büyük bir satış hacmi yakalayan ME-SA DAĞ, Türkiye’de farklı ve kaliteli ürünleri tüketiciye sunmayı amaç edinmiştir.

Amacımız tüketiciye en iyiyi, en yeniyi ve en kaliteliyi sunarken, her kesimin alabileceği cazip fiyatlar ile tüketiciye sunmayı hedeflemektedir.
Ürün çeşitlerimiz, uygun fiyat ve iyi hizmet politikamızla müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktır. 

İç giyim trendlerini yakından inceleyerek, her geçen gün kendisini geliştirmekte olan ME-SA DAĞ, sunduğu hizmetle adından söz ettirmiş, sektördeki yenilikleri tüketiciye sunmayı başarmıştır.

Gerek dürüst ve kaliteli hizmet anlayışıyla, gerekse geniş ürün yelpazesiyle ve uygun fiyatlarıyla iç giyim sektöründeki yerini daha da sağlamlaştırarak yoluna devam etmektedir.

Mesadağ Tekstil © 2024. Tüm hakları saklıdır.
Dizayn: WPsitesi